Akcent pragnienie miłości tekst

Pobierz

I nie chcę ciebie i nie mogę mieć.. Chcę pomadką być na twojej buzi Mała, by całować usta twoje przez czas cały.Sonet dla miłości w nowej wersji z 2014 roku.Strona www: piosenki: Noc, noc, noc, niebo pełne gwiazd, Zmrok się w ciemność nagle zmienia.. W planach jest nowa wersja i nagranie teledysku.Tłumaczenie "Pragnienie miłości" Akcent (Poland) (Zenon Martyniuk, Ryszard Warot) z polski na hiszpańskiTag: Pragnienie Miłości Robertoo Góry i Doliny TekstOglądaj wideo Pragnienie Miłości w wykonaniu Akcent z albumu Pragnienie Miłości za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.pragnienie miłości Akcent Tekst piosenki i chwyty na gitarę Chwyty na gitarę MISZA 7 ulubionych fis cis fis A .. 13 pragnienie miłości 14 Rodzinny dom .Plik AKCENT Pragnienie miłości.doc na koncie użytkownika roman1962 • folder teksty stare • Data dodania: 23 sty 2012Plik Akcent pragnienie miłości.doc na koncie użytkownika dekoder193antena15 • folder teksty piosenek • Data dodania: 18 paź 2010Posłuchaj utworu Pragnienie Miłości wykonywanego przez Akcent, liczba Shazamów: 8,724.Akcent - Zenon Martyniuk - Kochana wierzę w miłość - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Chcę pomadką być do twojej buzi mała, by całować usta twoje przez czas cały.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.Akcent - Przekorny los - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie..

Akcent: Pragnienie miłości.

Największa baza materiałów video związanych z disco polo (teledyski, klipy weselne, szlagiery śląskie)Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. Tą piosenką zespół Akcent zdobył nagrodę publiczności w 2004 roku na festiwalu w Ostródzie.. I dawać wszystko i nie mogę dać.. Chcę pomadka być do twojej buzi, mała, by całować usta twoje przez czas cały.. Wiem, wiem, wiem jedna spośród nich Może moje spełnić pragnienia.. Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, Żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami Chcę pomadką być do twojej buzi mała, By całować usta twoje przez czas cały Chcę byś gąbką ktora myje twoje ciało .. Chcę byc gabka ktora myje twoje ciało, zeby skory gładkiej, miękkiej dotykała.. I dawać wszystko i nie mogę dać.. Być guziczkiem w klawiaturze telefonu, żebyś mogła wezwać mnie i w dzień i nocy.. I mieć chcę ciebie i nie mogę mieć.. Powiedz coś miłego Akcent.. Miłość to Ty i Ja I życie co nie jest grą Słowa niepewne tak A kruche, jak cienkie szkło.Pragnienie miłości - AKCENT.. I brać chcę miłość i nie mogę brać.. Rękawiczka, co dotyka twojej dłoni.Pragnienie Miłości - Akcent - tekst piosenki.. Chcę pomadką być do twojej buzi mała, by całować usta twoje przez czas cały..

Pragnienie miłości Akcent.

Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. Żebyś mogła wezwać mnie i w dzień i nocy.. I brać chcę miłość i nie mogę brać.. Chcę byś gąbką która myje twoje ciało.Akcent(pl) - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. Być guziczkiem w klawiaturze telefonu.. Chyba tylko ty, możesz w oczach mych, Znaleźć tę ukrytą prawdę.. Przekorny los .Zapraszamy do oglądania teledysku: "Akcent - Pragnienie miłości (Ostróda 2017)" - Mp3 - Tekst piosenki.. Sonet, sonet, sonet dla miłości Choć poeci opiewali ją nie raz Sonet zaufania i zazdrości Bo była, jest i będzie tak jak czas.. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Nikt nie dowie się, czego bardzo chcę, O czym marzę gdzieś na serca dnie.. I brać chcę miłość i nie mogę brać.. Chcę pierścionkiem być na twoim palcu mała,I brać chcę miłość i nie mogę brać I chcę cię bardzo i nie mogę chcieć I nie chcę ciebie i nie mogę mieć I dawać wszystko i nie mogę dać I brać chcę miłość i nie mogę brać Być guziczkiem w klawiaturze telefonu Żebyś mogła wezwać mnie i w dzień i nocy Chcę pierścionkiem być na twoim palcu mała,I chcę cię bardzo i nie mogę chcieć.. Największa baza materiałów video związanych z disco polo (teledyski, klipy weselne, szlagiery śląskie)Tekst piosenki: Miłość zesłał nam los, A mnie obiecał raj Byłem jak inny ktoś Z nadzieją na życie naj..

Gwiazda w górze lśni,Akcent - Pragnienie miłości.

Sprawdź słowa piosenki Kochana wierzę w miłość Akcent - Zenon Martyniuk, zobacz teledysk.. Sprawdź słowa piosenki Przekorny los Akcent, zobacz teledysk.. Żeby skóry gładkiej, miękkiej dotykała.. Wersja polska tego utworu nosi tytuł "Pragnienie miłości".. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Prawdziwa Miłość To Ty Akcent.. I chcę cię bardzo i nie mogę chcieć.. Nikt nie dowie się, czego bardzo chcę, O czym marzę gdzieś na serca dnie.. Chcę byś gąbką ktora myje twoje ciało.. Chcę być twoją słodką mleczną czekoladką, żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. zaraz nowa miłość wejdzie w Twoje drzwi Ref.Oficjalna Strona: być twoją słodką mleczną czekoladką, żebyś mogła chrupać mnie całymi dniami.. Wiem, wiem, wiem, jedna spośród nich, Może moje spełnić pragnienia.. Chcę pomadką być do .AKCENT - Prawdziwa Miłość to Ty (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2016 - Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z .Zapraszamy do oglądania teledysku: "Akcent - Pragnienie Miłości" - Mp3 - Tekst piosenki.. Pragnienie miłości - Akcent - tekst Created Date:Tekst piosenki.. Powiedz mamo Akcent..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt