Opis własnego pokoju po niemiecku

Pobierz

Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Klasa 3 edukacja wczesnoszkolna.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: pożegnanie nauczyciela wiersz na podstawie tekstu uzupekni tabelke abel widziany oczyma wypracowanie ze średniowiecza kl 5 opis miasta po hiszpańsku człowiek w sytuacji wyboru makbetPrzydatność 60% Opis pokoju -po niemiecku Das ist mein Zimmer.. (W moim pokoju znajduje sie wszystko, czego potrzebuje) Es ist groß und hell.. obok niego stoi krzesło.ma też duż figurek z porcelany, które stoją na półeczce.w szafie wiszą kurtki i ubrania.mam tez chomika.jest w akwarium.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. akwarium jest na .Opis swojego własnego pokoju po niemiecku 1 See answer oliwiafajowskaozb9ql is waiting for your help.. (moj pokoj jest bardzo praktycznie i nowoczesnie umeblowany) In mein Zimmer gibt es alles, was ich brauche.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Przy oknie stoi komoda.. Na stole stoi lampa i kolorowe pudełko z szufladkami.. Mój pokuj jest duży i jasny.. zadanie dodane 29 .Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.Opis pokoju - opis pokoju - Opis pokoju - Opis pokoju - Opis pokoju - Opis pokoju 1 - Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie: ..

Opis pokoju po niemiecku.

Na komodzie stoi telewizor płaskoekranowy.1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.. Na biurku stoi monitor oraz stojak na płyty CD.. 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie.. Dzięki niej te narządy mogą na przykład zmieniać .Mein Zimmer befindet sich im zweiten Stock.. Lampy w salonie są regulowane.. Przedpokój jak i toaleta dla gości wyposażone są w ogrzewanie podłogowe.Zadanie: opis swojego pokoju po polsku i po niemiecku Rozwiązanie: mein zimmer ist klein und gemutlich in meinem zimmer ist relativ hell in der rechts steht das Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Opis domu po niemiecku to słownictwo na temat budynków mieszkalnych i zdania z nimi w Celowniku (Dativ).. Na dywanie stoi stolik.. Minimum 10 zdań !prooszę:DSą one niebieskiego koloru.. Links an der Wand hangt ein Bild.Pokój dziewczęcy.. 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu.. pokój.. (jest duży i jasny)wg Dim.. - Opis pokoju kl 8 - Opis pokoju - pudełkaZobacz r ównież opis pokoju po niemiecku .. na środku pokoju leży brązowy dywan.. Przed stołem stoi krzesło.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis pokoju po Niemiecku - Sciaga.pl.. W salonie mamy parkiet.. Opis pokoju po niemiecku Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie..

Napisz opis swojego pokoju po niemiecku, klasa 8.

Nazwy domów niemieckich zawierają popularne niemieckie złożenia wyrazów: dom jednorodzinny - das Einfamilienhaus dom dwurodzinny - das Zweifamilienhaus dom szeregowy - das Reihenhaus dom wielorodzinny - das MehrfamilienhausOpis pokoju - po niemiecku poleca 76% 2173 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze Das ist mein Zimmer.. Krzesło wygląda na wygodne.. menu.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. BIOLOGIA Ta tkanka wchodzi w skład wielu narządów, takich jak jelita czy żołądek.. zielony to mój ulubiony dywan.. wg Elamankiewicz.. W kącie stoi sofa.. Auf dem Fußboden liegt ein Teppich.Opis własnego pokoju po niemiecku zadane pl. na parapecie stoją w doniczkach kwiatki.u sufitu wisi zielona lampa.. ist jest sind są befindet sich znajduje się .Question from @Derti.. Na żółtej ścianie wiszą dwie małe półki.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opis własnego pokoju po niemiecku .. Unter Schreibtisch steht mein Computer.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Ściany są pomalowane na biało.. na biórku mam lampkę, komputer i magnetofon.mam też stolik, który stoi pod oknem.. Obok mojego biurka znajduje się szafka z ubraniami i drukarką, oraz szafka z telewizorem.. niemiecki.. na półce leżą książki.. Po prawej stronie, obok łóżka, znajduje się stół..

Zdania o pokoju w języku niemieckim.

Rysunek z opisami.niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami niemiecki, czasowniki nieregularne Opis przyjaciela po niemiecku Falsch Frënn (LU-DE) juni 4 andare Der Weltkultur auf der Spur A1 - 3.03 tabelka Moja lekcja Мой урок Moja lekcja A1 - 2.01 Tobo Wörter 3 Pomiędzy łóżkami znajduje się nocna szafka.. Na ziemi mamy szary dywan, a na samym środku sufitu znajduje się żyrandol.mój pokój jest niewielki.sciany są zielone.mam nieduże meble.. Klasa 7 Klasa 8 Gimnazjum Dorośli Liceum Technikum.. opis.. Opis pokoju po niemiecku.. Nad łóżkami wisi jedna wielka szafka z książkami.. Wszystkie meble w naszym pokoju mają czarny kolor.. Po lewej stronie pokoju stoi łóżko z jasną narzutą.. .Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Koło stołu stoją dwa fotele..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt