Sprawdzian do lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Edytuj elementy.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Szkoły Latania.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Rozwiąż test.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Krwawy Hegemon namówił Mirmiła żeby spełnił swoje marzenie i poszedł latać.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Powiązane z testem z Szkoły Latania.. c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiKajko i Kokosz.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Krwawego Hegemona złościło gdy słyszał że nie ma poczucia humoru.. pytanie 1 z 14.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" 1.. 0%Zaznacz 2 odpowiedzi .. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Kajko i kokosz lektura na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?.

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Więcej.. kaczmo21 2 lata temu.. Test składa się z 12 pytań.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Społeczność .. 4 0 0Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Szkoła latania.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Polub.. zajec na podstawie komiksu z serii Kajko i Kokosz Scenariusz do lekcji Kajko i Kokosz Szkola latania".pdf Dodatki graficzne do scenariusza .. 11. kwietnia 2005 wydana zostala pierwsza gra 3D nawiazujaca do komiksu - Kajko i Kokosz: Szkola latania, a 15 maja 2006 Kajko .zbój łamignat - leśna czarownica Jaga (żona) Krwawy Hegemon - poddani (współwilbiciele) kasztelan Mirmił - Lubawa (żona) Kajko i Kokosz - towarzysze Mirmiła gdy idzie nauczyć się latać na miotle.. złotem.. b) Kajko i .Komizm sytuacyjny: Pojawią się wcale nierzadko odniesienia do współczesności.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Nie musisz ich przepisywać.. Zmień szablon .a) Kokosz był ciągle marudził, że jest głodny i zmęczony.. b) Mirmiła bolał ząb.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. 1 .Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. 1) Jaga byłaKajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Chciałabym ją omówić w pierwszej połowie maja.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.W środę, 15 listopada 2017 r. uczniowie klasy 4b wzięli udział w wernisażu wystawy "Kajko i Kokosz.Lektura kajko i kokosz na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Część 1.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom..

Słaba jakość.sprawdzian z lektury kajko i kokosz szkoła latania.pdf (22 KB) Pobierz.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Kajko i Kokosz.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Szkoła latania - test wiedzy.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Motyw.. Osadź ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt