Lektura opowieści z narnii pdf

Pobierz

Narnia jest fantastyczna kraina, w ktorej toczy sie akcja opowiesci Lewisa.Odpowiedz na pytania wybierajac prawidlowa odpowiedz.Co wiesz o opowiesciach zTest z języka polskiego.. Lektura w klasie 5.C.S.. Mieszkał w ogromny domu z mnóstwem sypiali i zakamarków.Plik C.S. Lewis Opowieści z Narnii 1 Lew czarownica i stara szafa.pdf na koncie użytkownika labradorka • folder C • Data dodania: 5 cze 2015 .. Download: C.S. Lewis - Opowieści z Narnii 1 - Lew, czarownica i stara szafa.pdf.. Opowieści z Narnii 1 Lew czarownica i stara szafa.pdf, Lewis C.S. Skąd dzieci musiały uciekać przed nalotami bombowymi?Oct 13, 20201. a) w ganianego, b) w chowanego, c) w piłkę.. 1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?. Nieznany świat czeka za drzwiami - trzeba je tylko otworzyć.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.a) Edmund b) Łucja c) Piotr 9) Po koronacji na króla Narnii Edmund otrzymał przydomek a) Wspaniały b) Sprawiedliwy c) Milczący 10) Jaka była pogoda nazajutrz po przyjeździe dzieci do domu profesora?. a) Pevensie b) Staples c) Penesiwe 2) Jak całe rodzeństwo trafiło do Narnii ?. Wyjechały z kraju.. Lew, Czarownica i stara szafa - streszczenie Watch on Streszczenie Autorem powieści jest C.S. Lewis ().. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr..

Opowieści z Narnii 2 Książę Kaspian.pdf.test sprawdzający lektura opowieści z narnii.pdf (21 KB) Pobierz.

Plik pobrano już 405 razy!. Czworo śmiałków wchodzi przez.. a) karłem b) wilkiem c) człowiekiem 12) Czy drugie spotkanie .1) Jak nazywało się rodzeństwo ?. Narnia - skuta wiecznym mrozem kraina, która czeka na wyzwolenie.. Profesor nie miał żony, miał jedynie gosposię - panią Macready.. Lew, czarownica i stara szafa.. Opowieści z Narnii.. Ile było rodzeństwa?. a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?. a) Bawili się w chowanego b) Oglądali futra c) Schowali się w szafie przed gospodynią 3) Jak nazywała się gospodynia ?. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. a) Pani Kasia b) Pani Mkready c) Pani Mcready 4) Kiedy toczy się akcja książki ?. - No, to się nam udało, nie ma co - powiedział Piotr.. Czarownica E-poradniki już od 6,70 zł , porównanie cen w sklepach internetowych.Lektura obowiązkowa Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Na wieś, do swoich dziadków.. 5.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. - Założę się, że tu będzie fantastycznie..

test sprawdzajacy lektura opowiesci z narnii ... Wyjasnienie tytulu utworu Musierowicz "Opium w rosole".Chce sprawdzic wasza wiedze na temat lektury Opowiesci z Narnii lew czarownica i stara szafa.

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa - poradnik do gry (PDF E-.. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Ilość pytań: 21 Rozwiązywany: 469792 razy.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na.Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa (ang.The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe) - pierwszy tom z cyklu Opowieści z Narnii autorstwa brytyjskiego pisarza C.S. Lewisa, wydana po raz pierwszy w 1998 roku.Książka, umiejscowiona w latach 40. ubiegłego wieku, jest pierwszą opublikowaną i zarazem najbardziej znaną częścią cyklu.Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowiesci z Narnii.Quiz Jak na nazwisko miala ucja Podczas jakiej zabawy ucja odlaczyla od rodzenstwa O czym dzieci w krainie Narnii rozmawialy po obiedzie O. sciaga.pl menu.Lektura "Opowieści z Narnii".. Do specjalnego schronu.. Lew, Czarownica i stara szafa C.S. Lewis Przedstawione scenariusze lekcyjne poświęcone omówieniu obowiązkowej lektury szkolnej stanowią część cyklu skupionego na najistotniejszych zagadnieniach związanych z tekstem Clive'a Staplesa Lewisa Opowieści z Narnii.. Już teraz dostępny do pobrania jest plik sprawdzian_z_lektury_opowieści_z_narnii_klasa_4 w jednym z dwóch dostępnych i aktualnych formatów - PDF oraz DOC.Magicznym zaklęciem Piotr Łucja Aslan Edmund Tumnus Profesor Waleczny Wielki Śmiały Wysoki Wielkoduszny Wspaniały Łagodna Rozsądna Wielkoduszna Piękna Mądra Wspaniała Przebiegły Sprawiedliwy Dzielny Wielki Rozsądny Niezwyciężony Rozsądna Mądra Waleczna Urodziwa Mężna Wielka Zostali wygnani z Narni..

Opowieści z Narnii" test pdf opowieści_z_narnii_test_ze_znajomości_lektury.pdf [Pobierz teraz] Pobierz już teraz sprawdzoną pomoc szkolną w formacie PDF!Nov 22, 2021opowieści z narnii sprawdzian z lektury.pdf (21 KB) Pobierz.

Dokąd udały się dzieci w czasie nalotów bombowych?. a) dwoje, b) troje c) czworo.. Lektura w klasie 5.. Klasa 5 Polski.. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.Test Z Opowieści z Narnii - Teleturniej.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą .Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. a) panowała zima b) było upalne lato c) padał deszcz 11) Kim był Maugrim?. "Opowieści z Narnii" - streszczenie szczegółowe <

wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt