Podsumowanie długiego weekendu na drogach

Pobierz

- Nie udało się jednak uniknąć kolizji drogowych i nietrzeźwych kierowców - informuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kole, Weronika Czyżewska.Podsumowanie długiego weekendu na drogach.. Doszło do 6 niegroźnych kolizji i zatrzymano 5 nietrzeźwych kierowców.. Od czwartku do niedzieli na drogach naszego powiatu doszło do jednego wypadku, gdzie 2 osoby zginęły, a 5 zostało .Podsumowanie długiego weekendu na drogach.. Dla policyjnych patroli i straży pożarnej był niezwykle pracowity.. Był to dla nich pracowity czas obfitujący w wiele kontroli drogowych.. Dlatego na trasach wylotowych z miasta można było spotkać więcej niż zwykle patroli.Długi czerwcowy weekend dobiega końca.. Dzielenie się jest dbaniem o innych!. W czasie działań odnotowano 336 wypadków drogowych, w których śmierć poniosło 34 osób, a 396 zostało rannych.Podczas minionego długiego weekendu, tak jak i w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek czuwali policjanci z przysuskiej drogówki, w sumie blisko 30 mundurowych.. Drukuj.. Data dodania: 19 sierpnia 2019 r. Miejsce zdarzenia: Wrocław.. Policjanci zatrzymali 10 praw jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.Podczas długiego weekendu kolscy policjanci czuwali, aby na drogach naszego powiatu było bezpiecznie.. To rekordowa liczba kierujących po alkoholu - 2683 .Podsumowanie długiego weekendu na drogach powiatu wieluńskiego..

Podsumowanie długiego weekendu na świdnickich drogach.

Maciej Kołoczek 15 czerwca, 2020 at 5:58 pm.. Podczas wzmożonych działań nie doszło do żadnego wypadku .Podsumowanie długiego weekendu na stołecznych drogach - Aktualności - Długi weekend już za nami.. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwali mysłowiccy policjanci.. To wzmożone patrole, kontrole, ale również liczne interwencje.. W jego trakcie krapkowiccy funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących.. Kilku kierowców natomiast pożegnało się na jakiś czas z prawem jazdy z powodu jazdy pod wpływem alkoholu lub nadmiernej prędkości na obszarze zabudowanym.PODSUMOWANIE DŁUGIEGO WEEKENDU NA DROGACH Podczas pięciu dni weekendu (środa-niedziela) w całym kraju doszło do 612 wypadków drogowych, w których zginęło 65 osób, a 801 zostało rannych.. Najtragiczniejszym dniem był czwartek, gdy wiele osób zdecydowało się na "wyjazdy".. 5 (1 vote) W dniach 10-14 czerwca głównym celem policyjnych działań było zapewnienie bezpieczeństwa i porządku na drogach wszystkim uczestnikom ruchu.. Sprawdziły się przewidywania policjantów - więcej nietrzeźwych wsiadło do aut.. Drukuj; Email .. Tegoroczny czerwcowy weekend był tragiczniejszy w skutkach niż dwa poprzednie (w 2013 roku w 409 wypadkach zginęło 35 osób, a w 2012 roku w 450 wypadkach odnotowano 40 ofiar śmiertelnych)..

Na drogach powiatu doszło do trzynastu kolizji.

Zginęło 36 osób, a 457 odniosło obrażenia ciała.. 22 czerwca 2014 (496-78) Jak informuje Komenda Główna Policji o d środy do niedzieli (18-22 czerwca 2014 r.) w 465 wypadkach zginęło 46 osób, a 577 zostało rannych.. Na samym Pomorzu miało miejsce 21 wypadków drogowych w tym dwa śmiertelne.Za nami długi świąteczny weekend.. Kontrolowali między innymi prędkość z jaką poruszali się kierowcy oraz ich stan trzeźwości.. Policjanci dokładają wszelkich starań, by w tym czasie doszło do jak najmniejszej liczby zdarzeń drogowych, a niebezpieczni uczestnicy ruchu drogowego byli usuwani z tras i .. "Podsumowanie długiego weekendu na drogach .Podsumowanie ,,długiego weekendu" na drogach Wrocławia i powiatu wrocławskiego .. Masz newsa?. W 92 wypadkach zginęło 12 osób, a 108 zostało rannych.. Podczas kolejnego w tym roku długiego weekendu, tak jak i w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek, czuwali policjanci z drogówki.Od piątku trwał długi "sylwestrowy" weekend podczas, którego nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwali tyscy policjanci.. W 16 wypadkach rannych zostało 21 osób.. W tym roku mimo szczególnych warunków epidemii i dużego .Podsumowanie świątecznego długiego weekendu 28 grudnia 2020 498 W długi świąteczny weekend na drogach w Tarnowie oraz powiecie tarnowskim, policjanci odnotowali w sumie 9 kolizji oraz 2 wypadki, w których jedna osoba poniosła śmierć i jedna została ranna.Podsumowanie długiego weekendu na drogach powiatu myślenickiego..

Wieluńscy policjanci podsumowali sylwester i pierwszy w roku weekend na drogach.

Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora zabronione.. W poprzednich .Podsumowanie długiego czerwcowego weekendu na drogach powiatu otwockiego - Aktualności - Pracowity ostatnie dni mieli policjanci z otwockiej drogówki, którzy realizowali zadania prewencyjne w ramach działań realizowanych w długi czerwcowy weekend.. W tych zdarzeniach nie było ofiar śmiertelnych, cztery osoby zostały ranne.. Dzięki obecności mundurowych na głównych ciągach i trasach komunikacyjnych, nie odnotowano ani jednego wypadku drogowego.Przez 4 dni długiego weekendu (8-11.11.19) na drogach powiatu nakielskiego pracowało łącznie 137 funkcjonariuszy, wspieranych przez Inspekcję Transportu Drogowego, a także przez Straż Miejską i Straż Gminną.. Podczas przedłużonego weekendu doszło do 18 wypadków, w których 1 osoba poniosła śmierć, a 19 zostało rannych.PODSUMOWANIE DŁUGIEGO WEEKENDU NA POLSKICH DROGACH.. Podsumowanie - Aktualności - Większe natężenie ruchu i więcej policyjnych patroli na drogach - to elementy wspólne dla wszystkich przedłużonych weekendów.. Policjanci od początku weekendu apelowali, by nie wsiadać za kierownicę .Podsumowanie długiego weekendu na drogach - Wiadomości - Wczoraj o godzinie 22.00 zakończyła się prowadzona na terenie naszego województwa akcja "Bezpieczny Weekend".. Policjanci zatrzymali aż 2794 nietrzeźwych kierowców.Te statystyki pokazują, że nadal, mimo apeli, nie kierujemy się na drodze zdrowym rozsądkiem.To było pięć dni aktywnej pracy warmińsko-mazurskich policjantów..

W tym roku wypadków było znacznie mniej niż w ubiegłym.Policja podsumowała "długi weekend" na drogach ...

Od środy do niedzieli trwały działania "Bezpieczny weekend - Boże Ciało".. Policja zatrzymała 1539 pijanych kierowców.. Miniony weekend na powiatowych drogach ocenić można jako bezpieczny.W ciągu długiego weekendu myśleniccy policjanci odnotowali cztery wypadki drogowe.. Zatrzymano 73 nietrzeźwych kierowców i odnotowano ponad 230 kolizji.. Powiedz nam o tym!. Podczas wzmożonych działań nie doszło do żadnego wypadku, a do niegroźnych stłuczek policjanci wyjeżdżali 15 razy.Podsumowanie długiego czerwcowego weekendu na drogach.. 2020-06-15 2020-06-15 Redakcja.. poniedziałek, 4 stycznia 2021, 11:00. w Policja, Wiadomości.. Policjanci zatrzymali 1801 nietrzeźwych kierujących.. W tym roku zatrzymano jednak najmniej nietrzeźwych kierowców od 8 lat.. Podczas długiego sierpniowego weekendu nad bezpieczeństwem na drogach czuwało ponad 6 tysięcy śląskich policjantów.Podsumowanie świątecznego długiego weekendu - AKTUALNOŚCI - W długi świąteczny weekend na drogach w Tarnowie oraz powiecie tarnowskim, policjanci odnotowali w sumie 9 kolizji oraz 2 wypadki, w których jedna osoba poniosła śmierć i jedna została ranna.. Trans.INFO PL. 18.08.2014.. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy i powiatów garnizonu stołecznego.. Podziel si .W tym roku mimo szczególnych warunków epidemii i dużego natężenia ruchu długi czerwcowy weekend był bezpieczniejszy niż ubiegłoroczny.. Był to czas pracowity dla stołecznych mundurowych.. Ponadto funkcjonariusze ujawnili siedmiu nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego oraz dwóch po użyciu alkoholu.W majowy weekend na drogach doszło do 39 wypadków.. Niechlubny rekordzista, mając ponad 3 promile .Długi weekend na drogach - podsumowanie - Aktualności - 71 osób zginęło, a 650 zostało rannych - to bilans 525 wypadków, do których doszło na polskich drogach podczas długiego weekendu czerwcowego.. W długi świąteczny weekend na drogach w Tarnowie oraz powiecie tarnowskim, policjanci odnotowali w sumie 9 kolizji oraz 2 wypadki, w których jedna osoba .Podsumowanie świątecznego długiego weekendu - Aktualności - W długi świąteczny weekend na drogach w Tarnowie oraz powiecie tarnowskim, policjanci odnotowali w sumie 9 kolizji oraz 2 wypadki, w których jedna osoba poniosła śmierć i jedna została ranna.. Policjanci drogówki byli wzywani do 30 wypadków, w wyniku których ranne zostały 32 osoby.Podsumowanie długiego weekendu na drogach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt