Przeczytaj tekst pocztówki i uzupełnij zdania

Pobierz

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2 str.109 POMOCY !. Elena nie spała dobrze - przeczenia w Past Simple.. Rejestracja.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Przeczytaj tekst a następnie uzupełnij zdania informacjami z tekstu, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Przeczytaj zadanie i je rozwiąż.. Napisz transformacje zdań w ćw.. 3 Uzupełnij zdania właściwą formą czasowników z ramki w trybie rozkazującym.. Wpisz w luki następujące informacje: 1)nazwa miasta w którym Annie spędza wakacje 2) długość podróży samolotem 3) co robi z siostrą każdego dnia 4) u kogo zamierzają się z siostrą zatrzymać w Melbourne 5, 6) jaka jest pogoda w Australii.Jun 22, 20202 Podkreśl zdania rozkazujące w reklamie w ćw.. Proszę na jutro mam wredna nauczycielkę więc proszę o prawidłowe rozwiązanie.. Ćwiczenia str.62 zad.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania zadanie 3 .. Odpowiedź: Ewa wyszła wcześniej o godziny.. 5 6 Wypowiedz się o swojej ulubionej formie sztuki w kilku zdaniach w zeszycie użyj zwrotów z ćw.. 10 uzupełnij zdania wyrazami z ramki tak, żeby pasowały do obrazka z .. Love from Marek Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Jeden fragment podano dodatkowo i nie pasuje on do żadnej luki..

Przeczytaj teksty i wybierz właściwe odpowiedzi.

Połącz strzałką rysunki z odpowiednimi podpisami.. Miejsca Mamy Dowiedz Się Razem.. Przeczytaj zadanie i je rozwiąż.. Moi rodzice wraz z dziadkami czesto chodza.. Question from @Mamutek123 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj dialogi i napisz zdania.. Są to opisy postaci z obrazka.. .Przeczytaj i uzupełnij treść pocztówki Hello Uncle Jacek and Aunt Anna!. Twoja szkoła organizuje targi naukowe.Polecenie: przeczytaj tekst i uzupełnij zdania.. 8 Redagowanie krótkiej wypowiedzi pisemnej, znajomość własnego adresu.. I'm in England with mum.Przeczytaj tekst w ramce i napisz w liniaturze krótkie odpowiedzi na pytania.. Ćwiczenia str.62 zad.. Amigamilol February 2019 | 0 Replies .Zadanie z Angielskiego.. Zadanie druge.. Dawno temu- okolicznik czasu pewien- przydawka szczep- podmiot Indian - przydawkazebrał -orzecenieobfite - przydawkaplony-dopełnienie.Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania.. 9 wysłuchaj nagrania CD3.29 i pokoloruj obrazek zgodnie z tym, co usłyszysz.. Język polski - szkoła podstawowa.. Napisz działanie i uzupełnij odpowiedź.. Uzupełnij brakujące początki zdań.. Pogrupuj wyrazy w ćw.. Od domu Doroty do sklepu są 2 km, a dalej - 4 km za sklepem - mieszka jej dziadek.Uzupełnij brakujące informacje na pocztówce, którą Annie napisała do koleżanki..

Napisz działanie i uzupełnij odpowiedź.

8 uzupełnij zdania zgodnie z obrazkiem.. Język polski .. 5.Przeczytaj teksty i zaznacz poprawne odpowiedzi w ćw.3.. 6 str.104.Zeszyt ćwiczeń p.84 Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Reforma 2019punktów Cel zadania - badana umiejętność 1.A - F. 3 Rozumienie czytanego tekstu.. We wtorek przynieśliśmy na lekcję zdjęcia i pocztówki pokazujące piękno naszej ojczyzny.. Logowanie.. Napisz właściwe słowa w zeszycie (Read the blog and complete the sentences about Dylan.. Słowo to wymyślił Henryk Sienkiewicz, autor powieści "W pustyni i w puszczy", który w konkursie uczestniczył pod .Tekst odnośny "Ballada" A.Mickiewicz - Słowo z uśmiechem zad.. *Przeczytaj i uzupełnij treść pocztówki.. Hello Uncle Jacek and Aunt Anna!. Odpowiedź: Od domu Doroty do domu jej dziadka jest km.. Pamiętaj, że She = ona, He = on.. *Zakreśl właściwą formę.. Najbardziej podobały nam się zdjęcia przyniesione przez Wojtka i Hanię.Jun 6, 2022Zadanie z Angielskiego 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. a op2 Przeczytaj Tekst Obok, Z Którego Usunięto Pięć Fragmentów Zdań.. Pokoloruj flagę Polski.. Uzupełnij zdania:1. dem Bett Odpowiedź na zadanie z #trends 1.. 4 Rozumienie czytanego tekstu, pisownia nazw zabytków wielką literą..

Przeczytaj pocztówki z zadania 2 i odp na pyt angielski.

(Wy powiedzcie napiszcie jaką zakreślić.. 4,5 Rozumienie czytanego tekstu; umiejętności praktyczne - posługiwanie się zegarem.. Uzupełnij Luki (1 5) Unit 6 test.. Układamy zdania Przedmiot: Język angielski / Liceum: 3 rozwiązania: autor: Dajana888 6.4.2010 (17:45) Przetłumacz zdania Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: pepik535 .Jun 25, 2020Przeczytaj tekst a następnie uzupełnij zdania informacjami z tekstu.. a)Right b) wrong c) doesn't Say Nazwij części mowy oraz, jeśli to możliwe, określ ich formy: -pocztówki, -poszedłem -oraz -nad -ciągle -miłośników -o - Pytania i odpowiedzi - Język polski.. Uzupełnij luki (1-5) fragmentami podanymi poniżej (A-F).. Uzupełnij zdania, używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie w ćw.4 .. Najwięcej głosów uzyskała "pocztówka" i tej nazwy używamy także dziś.. Ćwiczenia str.61 zad.. Nazwij części mowy oraz, jeśli to możliwe, określ ich formy: .Zadanie 1.. (0-10 pkt.).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt