Opisz swoją ulubioną książkę klasa 3

Pobierz

5. Podaj gatunek książki.. Ta książka zaciekawiła mnie, ponieważ jest ona kierowana do młodych widzów.Opisz swoją ulubioną książkę , jakąś młodzieżową i napisz dlaczego warto ją przeczytać .. Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie: Wyniki z poprzednich dni konkursu znajdziecie na naszym blogu: Życzymy powodzeniaANIA ZZIELONEGO WZGÓRZA- książka ukazująca zmagania małej dziewczynki,której los całkowicie odmienił świat.Umie walczyc o to,by nikt z niej nie drwił i ja docenił.Jest wrażliwa i umie walczyć o siebie.Jest dziewczynką a mimo to ma w sobie dość siły by wykazać się,ze ma tyle siły co niejeden chłopiec.Książka potrafi wzruszyć i pokazać ,ze nic nigdy nie jest do stracenia.Trzeba zawsze walczyc do ostatku sił i zwyciężać.Opisz wybraną przez siebie książkę i zachęć innych do jej przeczytania.. Pewnie zastanawiasz się jak ciężko jest zareklamować swoją książkę.. |V, 5.V, 6V|, 7V||, 8V|||, 9 |X, 10.X 11.X|, 12.X||, roku; 1. Podaj datę początku i końca rewolucji we Francji.. Zadanie 5 proszę o pomoc klasa 3 i jeszcze dodałam ostatnie zdj te obrazkowe podpowiedzi.. 11) Narysuj ilustrację do książki, którą czytasz.. 3) Opisz swoją ulubioną porę roku i uzasadnij ….. Pytanie brzmi: Opisz swoją ulubioną dyscyplinę sportową (3-4 zdania).Klasa 3.. 6.Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania go Twojej ulubionej książki..

Opisz swoją ulubioną książkę.

Przedstaw treść książki.. Moją ulubioną postacią literacką jest Ania Shirley, główna bohaterka "Ani z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. Potem trzeba napisac, w jakim utworze się pojawia.. 6.Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania go Twojej ulubionej książki.. Wyobraź sobie, że los obdażył Cię wielką mocą.. należy: - wysłać listę książek czytanych w ramach akcji,Wybierz i opisz swoją ulubioną grę.. Jest to zbiór opowiadań o genialnym detektywie, który posługując się dedukcją i znajomością wielu nauk takich.. Zadanie uczestnika konkursu: napisanie bajki, opowiadania, wierszyka w formie książki3.. waszą którą przeczytaliście i wam się spodobała podajcie autora tytuł gównych bahaterów ile stron ma książka opiszcze w minimum 10 zdaniachMasz ulubioną książkę?. Wybrać swoją ulubioną książkę i zachęcić swoich kolegów i koleżanki do jej przeczytania (sposoby: młodsze dzieci mogą wykonać rysunek lub zrobić plakat, starsze napisać recenzję książki).. Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Opisz swoją ulubioną książkę.. 2.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoją ulubioną książkę.. believetour2 Saga zmierzch to porywajaca opowieść łącząca cechy horroru, romansu i powieści o dojrzewaniu.. Książka, którą wybrałem i którą chciałbym polecić wszystkim ty, którzy jeszcze jej nie znają, jest "Władca Pierścieni" napisana przez Johna Ronalda Reuela Tolkiena..

Strona: 1.opisz swoją ulubioną książkę.

Jest to chyba jedna z jego najlepszych i jednocześnie najbardziej znanych powieści.Moją ulubioną książką jest Harry Potter.Jest to moja ulubiona książka, ponieważ są w niej ciekawe,magiczne i ekscytujące przygody Harrego Pottera,przyjaźń Harrego i jego przyjaciół ,jest w niej pokazane, że zło zawsze zwycięża nie ważne czy jest słabsze czy mocniejsze, są tu różne wymyślone potwory i zwierzęta.Czasami czytając tą książke jestem przerażona/y.Bardzo lubię tą książkę, ponieważ jes bardzo ciekawa.. Wpisz w Słońce swoją ulubioną porę roku (wiosnę) a w chmury nazwy przedmotów lub opis wydarzeń, które kojarzą ci się z tą porą.. Opowiada on o swoich podróżach i uczuciach do przepięknej Róży.. Pewnego dnia w szkole spotyka swoją znajomą Ankę, która opowiada jej, Moja ulubiona książka- tekst prezentacji ustnej.. Autorką tej książki jest Stephanie Meyer.Zobacz 55 odpowiedzi na pytanie: Masz ulubioną książkę.. Pytanie brzmi: Napisz bloga, w którym opiszesz swoją ulubioną książkę, w swojej pracy uwzględnij poszczególne ELEMENTY: 1 jaka jest twoja ulubiona książka i dlaczego 2 opisz główny wątek 3 wypowiedz się na… Napisz bloga, w którym opiszesz swoją ulubioną książkę, w swojej pracy uwzględnij poszczególne .Posts Tagged: opisz swoją ulubioną książkę..

2.Opisz swoją ulubioną dyscyplinę sportową (3-4 zdania).

Jeśli odpowiesz na wszystkie 3 dziś do 24.00 dostaniesz odznakę.. Następnym krokiem jest właściwe zareklamowanie swojej książki.. To jest pierwsze pytanie w Konkursie Wakacyjnym w dniu 9.07.2012.. 13) Posprzątaj pokój.. Dlaczego właśnie takie?Uzasadnij swoje wybory.10) Przeczytaj ulubioną książkę.. Napisz krótkie opowiadanie którego tematem będą niezwykłe dzieje przedmiotu-pamiątki np.orzełek szabla lub list po żołnieżu legioniśćie daje 30 pknMikołajek jako narrator pierwszoosobowy Narrator to osoba, która opowiada o wydarzeniach i udziela głosu postaciom.. Moją ulubioną książką są ,,Przygody Sherlocka Holmesa" napisane przez sir Arthura Conan Doyle'a u schyłku XIX wieku i początku wieku XX.. Przedstaw treść książki.. 1.Naszym ulubionym typem książek są książki o zwierzętach.Cześć!. Podstawówka.. Opisz 3 elementy, które zmieniłbyś w swoim .Moja ulubiona książka- tekst prezentacji ustnej.. Jedną z podstawowych rzeczy, jeśli chodzi o reklamę, jest upewnienie się, że reklamujesz produkt na właściwym obszarze, w .Opisz swoją ulubioną książkę.. Mówi ona o księciu który przybył na Ziemię z niewielkiej planety.. (wiem że troche to głupie ale mam nie całe .Na początku należy podać imię, nazwisko postaci, po prostu krótko ją przedstawic.. Polski, opublikowany 12.09.2020.. 14) Licząc do 10 skacz na lewej nodze..

16) Narysuj swoją świąteczną choinkę.

15) Zrób 10 pajacyków ( tak jak w klasie).. podaj autora, tytuł, rok wydania, tłumacza.. Za pomocą słów możesz zmieniać rzeczywistość i imponować swoją siła.. 4.Podaj czas, miejsce akcji.. Narrator może być trzecioosobowy (nie uczestniczy w wydarzeniach) lub pierwszoosobowy (jest jednym z bohaterów).. Zaloguj się, aby obserwowa ć .. Poniżej symbolicznie… Zegar godz 1.|, 2.. 1.Lubimy czytać książki Komediowe Fantastyczne Romantyczne.Napisz list do kolegi z Australii.. Charakterystyka Mikołajka Charakterystyka to tekst opisujący bohatera.. Na adres biblioteki szkolnej: - do 20 maja 2021r.. podaj autora, tytuł, rok wydania, tłumacza.. klasy 2-3 - stworzenie własnej książki dowolną techniką i w dowolnym formacie.. 3) Opisz swoją ulubioną porę.. 2) Opiszesz swoje samopoczucie podczas tej pogody .. narysować i opisać swoje zwierzątko (str .Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Składa się z czterech … ContinuedNapisz list do swojego przyjaciela z Niemiec w którym : 1) Napiszesz jaka jest dziś pogoda.. Szkoła - zapytaj eksperta (1104)Moją ulubioną książką jest Mały Książe, którą napisał A. de Saint Exupery.. Dominika Grabowska 22 lipca, 2013 język angielski No Comments.. A gdzie takich książek musi wciągać żeby czytelnik z niecierpliwością odwracał stronę ze stroną I żeby starczyło tej cierpliwości na kolejne tomy.. 17) Opisz choinkę w 5 zdaniach.konkurs skierowany do dzieci uczę s zczając y ch do klas 0-3 naszej szkoły.. 12) Obejrzyj w telewizji swoją ulubioną bajkę.. Ze zdania powyżej wypisz i nazwij wszystkie .Ciężka praca oraz czas spędzony na poszukiwaniu, analizowaniu i pisaniu wreszcie zaowocował ukończoną książką.. Hałaśliwi chłopcy głośno dopingowali swoją ulubioną drużynę.. Moją ulubioną książką są ,,Przygody Sherlocka Holmesa" napisane przez sir Arthura Conan Doyle'a u schyłku XIX.na czas jest doświadczeniem stresującym dla ucznia klasy 1-3, a problemy z wolnym łączem internetowym .. np. uczeń rysuje i opisuje w kilku zdaniach swoje ulubione zwierzątko, swoją ulubioną zabawkę, swój pokój, swoją rodzinę, produkty spożywcze, które lubi i te, których nie lubi.. Kryteria pracy: klasy 0-1 - stworzenie własnej książki dowolną techniką za pomocą ilustracji.. Mam dla was 3 zadania: 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt