Sprawdzian test z lektury ten obcy

Pobierz

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraCo zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. - w Olszynach, Jak na nazwisko miała Pestka?. Rozwiąż test!Trudny test z lektury Ten obcy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. - dżdżysty i .Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Ten obcyZobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśTen obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. .Test: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. odpowiedz 17.10.2011 (14:26) .. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Ten obcyTest z lektury ,,Ten obcy" - Połącz w pary.. Główni bohaterowie Tego obcego.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Ten obcy, poziom trudnyTest z Lektury "Ten Obcy".. Jakie pytania / zadania mogą się na nim znaleźć.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej..

.Sprawdzian z lektury "Ten Obcy.

Był policjantem.. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Są kuzynami.Test zawiera 11 pytań.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Plik sprawdzian z lektury ten obcy pytania.zip na koncie użytkownika lewishanson • Data dodania: 4 gru 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pobierz: sprawdzian ten obcy gwo.pdf.. Jak dobrze znasz lekturę Ten obcy?. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. 10 pytań Lektury szkolne Izabela1507.Najbardziej kompletny test z lektury Ten obcy jaki znajdziesz w sieci.. Test: Zenek pochodził z: a) Wrocławia b) Tczewa c) Strykowa d) Warszawy Rozwiązanie - Zenek namówił kolegów do kradzieży: a) śliwek b) gruszek c) jabłek d) porzeczek .Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. koń .. Test wiedzy o lekturze "Kapelusz za sto tysięcy" - sprawdź czy wszystko o niej wiesz!. - piętnaście, W którym miesiącu rozpoczęła się akcja?.

Pytania z lektury Ten obcy.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Masz na to 40 minut .Ten obcy - test wiedzy.. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Gdzie Ula z Pestką znalazły Zenka?. Określ czas zdarzeń.. Był budowlańcem.. pytanie 1 z 10.. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań.. Lektury.gov.pl - darmowe lektury szkolne do pobrania lub .. Aby znaleźć interesujące nas lektury na Lektury.gov.pl wystarczy skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki, wpisać poszukiwaną książkę i wybrać jedną z opcji.. Test: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Uporządkuj alfabetycznie nazwiska głównych bohaterów (5) podając w nawiasie ich imiona.Plik test z lektury ten obcy pdf.pdf na koncie użytkownika pandre81 • Data dodania: 19 mar 2015.. Mam też w domu wydrukowane informacje o czasie i miejscu akcji , bohaterach , planie wydarzeń.Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury " Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Są braćmi..

#ten #obcy #lektura #lekturyszkolne #lektury.

Ten obcy główni bohaterowie.Testy \ Lektury szkolne \ Ten obcy; Test: Ten obcy Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Lista pytań z lektury Ten obcy.. Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomościPrzeczytaj uważnie fragment powieści "Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.TEST sprawdzający wiadomości z lektury "Ten obcy" I. Jurgielewiczowej 1.. PS moja nauczycielka polaka jest surowa.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTen obcy - Irena Jurgielewiczowa, test z lektury.. - pod leszczyną, Ile lat miał Zenek?. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.Plik sprawdzian z lektury ten obcy z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika cthwlsn • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sajamon Mam jutro sprawdzian a nie było mnie na lekcji w czas przepowiedzenia czytania tej książki więc dzięki!. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

23 pytań Lektury szkolne Lektury_Szkolne.. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.Sprawdzian z lektury "Ten Obcy.. - Ubyszówna, Jaki był dzień w którym zaczęła się akcja?. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Jakie pytania / zadania mogą się na nim znaleźć.. - w lipcu, Gdzie odgrywała się akcja?. Był inżynierem.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test: Ten obcy - test znajomości lektury.. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.Sprawdź, czy dobrze przeczytałeś lekturę Ten obcy.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt