Testy kamienie na szaniec samequizy

Pobierz

Część 2.. ARKUSZE Z JĘZYKA POLSKIEGO - Super Express - wiadomości, polityka, sport.Dział - test z lektury Kamienie na szaniec.. Sierpień 1939r.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Kamienie na szaniec - Test.. Czerwiec 1939r.. Z restauracji "Adria".W tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra Kamińskiegoprzygotuj się na test z lektury "Kamienie na szaniec" A. Kamińskiego.. a) Wszystkie świnie jedzą w kinie.. "Testament Mój" J. Słowackiego.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Z posterunku policji.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jak nazywał się zespół harcerski, do którego należeli Alek i Rudy?. "Moja ojczyzna" C.. "Kamienie na szaniec" to: a) powieść przygodowa b) opowiadanie fantastyczne c) powieść historyczna d) opowieść reportażowa 26.1) "Alek" to pseudonim: a) Tadeusza Zawadzkiego b) Jana Bytnara c) Aleksandra Dawidowskiego d) Jana Rodowicza 2) Konspiracyjna organizacja harcerska miała kryptonim: a) Szare Oddziały b) Szare Grupy c) Szare Drużyny d) Szare Szeregi 3) "Kamienie na szaniec" mają cechy: a) legendy b) mitu c) harcerskiej gawędy d) opowiadania 4) Nazwa drużyny bohaterów "Kamieni na szaniec" - Buki to: a .Kto napisał "Kamienie na szaniec" Preview this quiz on Quizizz..

Kamienie na szaniec -test.

Część 1. barbara1891_53835.Liczba wyników dla zapytania 'kamienie na szaniec sprawdzian': 10000+ Kamienie na szaniec - test Test.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. !Jak miał na imię autor książki?. Kamienie Na Szaniec - Sprawdzian Z Lektury | PDF.. Jakiego przedmiotu uczył Zeus?. Część 2.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. pytanie 1 z 15 Kto jest autorem lektury "Kamienie na szaniec"?. Tytuł jest nawiązany do wiersz Juliusza Słowackiego ,, Testament mój "Test wiedzy z lektury - "Kamienie na szaniec" xX_Zaczytana_Xx 2 lata temu 26 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 2 Super!. Henryk Sieńkiewicz.. wg PiotrbachonskiAleksander Kamiński " Kamienie na szaniec " - test ze znajomości lektury 2009-12-10 22:33:20; Pytania z lektury" Kamienie na szaniec", odpowiesz ?. Egzamin gimnazjalny 2016. częstym wyprawom do lasu.Tematy wypracowań na egzaminie.. widze jak tu dzieciaki narzekaja na lekture, dla mnie kamienie na szaniec to jedna z piekniejszych ksiazek jakie przeczytalam, a ten film to cudo, .Test • Kamienie na Szaniec • pliki użytkownika piotrek74 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. "Kamienie na szaniec to: a) portret pokolenia urodzonego około 1920 roku b) opowieść o kształtowaniu się nowych cech charakteru c) opowieść o przemianach .Wpisz lub zaznacz właściwą odpowiedź.Test z "Kamienie Na Szaniec " | sameQuizy; Książka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25..

»Kamienie na szaniec.

Wrzesień 1939r.. Od tego iż w młodości każdy z chłopaków uwielbiał rzucać kamienie na szaniec .. Kiedy rozpoczyna się akcja utworu i w jakim miesiącu (Nie które zdjęcia nie są zgodne z opisami) 1926 wrzesień 1943 październik 1939 czerwiec Kiedy kończy się akcja utworu i w jakim miesiącu 1944 luty 1943 sierpieńSkomentuj.. "Orsza" Henryk Ostrowski ps.. Od tego , że ostatnim widokiem jaki ujrzał Zośka były kamienie rzucane na szaniec .. Główni bohaterowie utworu Kamińskiego to .Quizy "Kamienie na szaniec" Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. 1) Na kanwie czyich wspomnień Aleksander Kamiński oparł "Kamienie na szaniec"?. Zadanie 6 / Powtórka z polskiego - Kamienie na szaniec Aleksandra Kamińskiego - Zadania i testy z języka polskiego na egzamin ósmoklasisty - Język polski - egzamin online, testy i zadania z rozwiązaniami .Test z "Kamienie Na Szaniec " | sameQuizy.. Kto był wodzem Buków?. Zofia Nałkowska Aleksander Kamiński Juliusz Słowacki Sprawdź się w poniższych tematach: "Charlie i fabryka czekolady" Roald Dahl Quiz wiedzy o lekturze "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Adam mickiewicz.. a) Akcja Krajowa b) Agencja Krajowa c) Armia Krajowa d) Armia KrajuKamienie na szaniec - walka z okupantem.. Do jakiego gatunku literackiego można zaliczyć książkę?Od słów jakie wypowiedział Zośka pod koniec lektóry : " Nasze życie żuciliśmy , jak kamienie na szaniec . ".

Kamienie na szaniec -test DRAFT.

Gimnazjum im.. "Godzina myśli" J. Słowackiego.. Próbny egzamin ósmoklasisty 2018: Język polski [ODPOWIEDZI, ARKUSZE, ZADANIA] Sprawdzian 8-klasisty z języka polskiego - 18 grudnia 2018 r. | Dziennik Polski.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Bohaterowie, którzy.. Quizowy Maniak.. Test z "Kamienie Na Szaniec " Dragowolf 5 lat temu 2578 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 15 Skomentuj 26 Super!. Quiz o rodzicach bohaterów książki "Kamienie na Szaniec" .Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. Część 1.. 2010-10-09 16:45:38; napisze mi ktoś streszczenie z lektury " Kamienie na szaniec?. 20) Co oznacz skrótowiec AK?. Zobacz wszystkie wpisy.Kamienie na szaniec Aleksanda Kamińskiego na lekcji "A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei, jak kamienie przez Boga rzucane na szaniecrozwiąż test oparty na lekturze kamienie na szaniec; wszystkie jego TESTy ».. Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: sprawdzian z lektury ,,Kamienie na szaniec".. Sprawdź się!. Ilość pytań: 34 Rozwiązywany: 686945 razy.. Część 3.1) "Rudy" to pseudonim: a) Tadeusza Zawadzkiego b) Jana Bytnara c) Aleksandra Dawidowskiego d) Jana Rodowicza 2) Konspiracyjna organizacja harcerska miała kryptonim: a) szare oddziały b) szare grupy c) szare drużyny d) szare szeregi 3) "Kamienie na szaniec" mają cechy: a) legendy b) mitu c) harcerskiej gawędy d) opowiadania 4) Nazwa drużyny bohaterów "Kamieni na szaniec" - Buki to: a .1..

Quizy o lekturach "Kamienie na szaniec".

"Zeus" Stanisław Broniewski ps.. Główni bohaterowie "Kamieni na szaniec" to: answer choices Rudy, Stefan, Olek.. Question 2 30 seconds Q. Harcerski zespół Buków swoją nazwę zawdzięczał answer choices wysokiemu wzrostowi wszystkich chłopców.. b) Tylko świnie jedzą w kinie .. a) "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza b) "Smutno mi, Boże" Juliusza Słowackiego c) "Moja piosnka II" Cypriana Kamila Norwida d) "Testament mój" Juliusza Słowackiego 3.. Jakie Gimnazjum kończyli Rudy, Alek i Zośka?. "Miasto bez imienia" C. Miłosza.. c) Wszystkie świnie siedzą w kinie.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Leszek Domański ps.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Ta stara wiedźma cię nie zaskoczy!. Aleksander Kamiński.. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. 2013-04-04 18:27:46Test z "Kamienie Na Szaniec " | sameQuizy.. Rudy, Alek, Zośka.. 10 Klasa 8 ideas | klasa 8, klasa, szkoła.. W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?. Bronisława BatoregoOct 13, 2021Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt