Kartkówka klasa 6 matematyka

Pobierz

Pobierz.. D) piątej dekady XIX w.. 1.W którym zestawie wszystkie ułamki są równe ułamkowi 8/12?. GWO Jak wiecie, nasza.Klasa 6 Kalendarz i czas, zamiana jednostek.. Arcydzieło miesiąca.. Anaglif do zadania 6 ze strony 224 podręcznika Matematyka 6 - plik jpg.Plik Sprawdzian całoroczny z matematyki po 6 klasie.odt na koncie użytkownika testy2015 • folder Matematyka • Data dodania: 13 lut 2017Faktycznie takich zadań tutaj w 6. klasie nie dawałem, bo w większości podręczników takie działy są w starszych klasach.. Opis: Pobierz kartkówkę wraz z odpowiedziami "Pole trójkąta.". 2/3 40/60 4/8 D.2/3 4/6 24/36 2 Suma ułamków 1 4/5 + 2 7/10 jest równa 3.Suma ułamków 1/5 + 11/20 jest równa 4.suma 2 3/4+ 3 5/8 jest 5.Różnica ułamków 3/5 - 1/6 jest równa 6 Różnica ułamków 8/9-1/36 7.Iloczyn 4/9x 3 .Sprawdzian kompetencji po klasie 4: Sprawdzian kompetencji po klasie 5: Sprawdzian kompetencji po klasie 6: sprawdziany: Sprawdziany, testy - matematyka: Temperatura: test diagnostyczny kl 4: test diagnostyczny kl 5: test diagnostyczny kl 6: uczymy się liczyć - dodaw.. Dział: Dział 1-5 Ułamki zwykłe- wszystkie grupy.. grupa 1 i 2 dla klasy 5, .PDF, Karkówka dostępna jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. C) pierwszej połowy XVIII w.. Ma ona na celu powtórzenie zagadnień z podręcznika V.3 - 4Kartkówka nr 15, grupa A i B wraz ze schematem punktowania..

Dział: Cała klasa 6 wszystkie grupy.

Każde działanie połącz z jego wynikiem.. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.Wybierz rozdział z podręcznika Matematyka, testy do nauki przemiotu MATEMATYKA w Klasa VI Podstawówka.Kartkówka nr 25.. Rok 1845 należy do A) czwartej dekady XIX w.. Matematyka z kluczem - Kartkówka V.3 - 4 Dziś przedstawiamy kolejną kartkówkę z matematyki do podręcznika Matematyka z Kluczem z wyd.. Kartkówka z zastosowania obliczania pól figur płaskich w zadaniach tekstowych 21 KB: wersja 2 : 3 maj 2011, 07:32: Przemysław Szlagor: Ċ: predkoscdrogaczas.pdf Wyświetl Pobierz: Prędkość, droga, czas - kartkówka - dwie wersje 32 KB: wersja 2 : 3 maj 2011, 07:33: Przemysław Szlagor: Ċ: skala.pdf Wyświetl Pobierz: Kartkówka ze skali .KARTKÓWKA nr 9 TEMAT: DZIAŁANIA NA UŁAMKACH ZWYKŁYCH 1.. Obejmuje: potęgi liczb całkowitych, potęgi o wykładniku naturalnym, mnożenie i dzielenie potęg o tej samej podstawie, potęgę potęgi, mnożenie i dzielenie potęg o tym samym wykładniku.Seria: Matematyka wokół nas.. Klasa 6, temat: Działania na ułamkach zwykłych; E-ćwiczenia - zestaw do tematu dostępny pod linkiem Zobacz materiały dodatkowe na końcu lekcji Podręcznik nauczycielaSeria: Kartkówki- Ułamki zwykłe- 5 dokumentów.. Kartkówka służy do sprawdzenia poziomu opanowania przez ucznia niewielkiej ilości materiału..

2011-06-04 17:09:20; Czy są w internecie gotowe sprawdziany (historia, nowa era, klasa druga)?

Test Czworokąty - podręcznik Matematyka z plusem Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.więcej plików z tego folderu.. ( obliczenia w każdym zadaniu) A.4/6 6/10 2/4 B. 2/3 4/6 10/24 C.. Opis: Pobierz kartkówki z całego działu "Ułamki zwykłe" grupa 1 i 2 dla klasy 4, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.Skąd nauczyciel od matematyki beizre sprawdziany i kartkówki?. Nowa Era.. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.Matematyka z plusem - Liczby na co dzień - Klasówka III Witamy was!. Dział: Pakiet wszystkich kartkówek z Matematyki- Klasa 8.. Ile dni trwały wakacje, jeżeli rozpoczęły się 24 czerwca i trwały do 3 września ?. Dział: 6.A "Pole trójkąta.". Teraz, klasówka z działu 3 do podręcznika Matematyka z plusem wyd.. Matematyka.. Matematyka.. Pobierz.. A) 68 dni B) 69 dni C) 72 dni D) 75 dni 4.. B) drugiej połowy XIX w.. W poniedziałki i środy Piotr ma .Domino matematyczne.. Jak wiecie możliwe że kartkowka nie pojawi się w tym tygodniu na naszej stronie www z powodów technicznych.. do 100: ułamki dziesiętne: ułamki zwykłe: ułamki zwykłe i .Już jutro kolejny materiał.. Przypominamy że możesz napisać do nas maila z prośbą o przesłanie sprawdzianu lub kartkówki uwzględniając: tytuł, serię książki, dział lub temat sprawdzianu..

2010-03-21 19:40:05; Czy ktoś mógłby mi znależć sprawdziany do ksiązki matematyka wokół nas klasa 6 nowa era /nowe wydanie ?

Pojazd - NOWOŚĆ - Jolanta Fornal - plik pdf Karta pracy do multipodręcznika dla 5 klasy - film Ćwiczenia fizyczne (str. 102) - plik pdf; Karta pracy do multipodręcznika dla 5 klasy - film Ćwiczenia fizyczne (str. 102) - wersja dla ucznia - plik pdf; Ułamki zwykłe 1 - praca klasowa w 5 klasie szkoły podstawowej .Wybierz test z rozdziału Procenty lub podrozdziałów podręcznika Matematyka, testy dla Klasa VI Podstawówka.Kartkówka II.8 odpowiedzi, klasa 6, plik: kartkowka-ii8-odpowiedzi-klasa-6.pdf (application/pdf) Matematyka z kluczemSprawdziany • NOWA ERA • pliki użytkownika malgorzatka17 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Punktacja str. 2.JPG, Punktacja str. 1.JPGPlik NWD NWW kl 6 kartkowka.docx na koncie użytkownika viktus • folder MATEMATYKA 6 • Data dodania: 13 gru 2015E-podręcznik Matematyka.. ( Mamy też kilka materiałów z klasy 5, 7 i 8 o to prosimy pytać też na naszym mailu): Matematyka klasa 6 Sprawdziany w kategorii Matematyka podręczniki - Szkoła podstawowa na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Test Czworokąty, podrozdział podręcznika Matematyka z plusem dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu..

2011-02-04 22:21:46; Sprawdziany klasa 7 nowa era ...Zasady zaokrąglania liczb: Zaokrąglając liczbę patrzymy na cyfrę, która stoi po jej prawej stronie.

W ten tydzień udostępniamy klasówki.. Opis: Pobierz kartkówki z wszystkich działów "Pierwiastek- kwadratowy i sześcienny do tematu- Symetria osiowa i środkowa" grupa A/B dla klasy 8, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt