Tłumaczenie z polskiego na holenderski

Pobierz

Popularne pary językowe: angielski-polski, niemiecki-polski, hiszpański-polski.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneW ramach zarzutu pierwszego wnoszące odwołanie kwestionują ocenę Sądu, zgodnie z którą protokół nr 8 w sprawie restrukturyzacji polskiego hutnictwa żelaza i stali, załączony do aktu przystąpienia Rzeczpospolitej Polskiej do Unii Europejskiej (1), dopuszcza w pkt 6 stosowanie jego przepisów z mocą wsteczną.Oferuje tłumaczenia z języka polskiego na holenderski lub z holenderskiego na polski.. Wykryj język.. Pomoże Ci to powiększyć poziom swojej wiedzy, ułatwi zapamiętywanie nowych rzeczy oraz wzbogaci Twój zasób słownictwa.Darmowy holendersko-polski tłumacz online, do tłumaczenia oddzielnych wyrazów, fraz i krótkich tekstów.. Jestem native speakerem zarówno języka holenderskiego jak i polskiego.Tłumaczenie mowy, funkcje offline, synonimy, odmiana czasowników, gry Znajdź tłumaczenia w kontekście z holenderskiego na angielski na podstawie autentycznych przykładów milionów słów i zwrotów dzięki naszej wyszukiwarce opartej o wielką bazę tekstów dwujęzycznych (big data).Jestem tłumaczem przysięgłym języka niderlandzkiego, zaprzysiężonym w Sądzie Okręgowym w Hadze i wpisanym do rejestru tłumaczy pod numerem 5365. polski.. Jestem członkiem holenderskiego .Jako profesjonalne biuro tłumaczeń tanio przełożymy Państwa akty stanu cywilnego, umowy kupna sprzedaży, raporty policyjne oraz inne dokumenty z języka polskiego na duński, holenderski, portugalski, szwedzki, ukraiński, francuski, niderlandzki, angielski czy norweski..

Dla holendersko-polski tłumaczenia wprowadź holenderski tekst do okna w górze.

Wysoka jakość Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach, konsultujemy specjalistyczne teksty z ekspertami.. Translator.eu jest wielojęzycznym tłumaczem tekstów i zwrotów on-line, który zaproponuje Ci tłumaczenie na 42 języki z bardzo dobrym wynikiem.. Urodziłam się w Holandii, mieszkałam tam przez 22 lata także tam ukończyłam wszystkie szkoły i studia.. Tłumaczymy m.in. sprawozdania finansowe, bilanse, dokumenty księgowe, opinie biegłych rewidentów.. Tłumaczymy z języka i na język niderlandzki wszelkiego rodzaju teksty ogólne, techniczne i specjalistyczne.Tłumacz języka holenderskiego online został opracowany na podstawie zasad prostoty, przejrzystości i dokładności tłumaczenia słów oraz tekstów.. Cennik tłumaczenie ustne 40 € za godzinę plus koszty dojazdu tłumaczenie pisemne cena za słowo od 10 do 16 centów (w zależności od rodzaju tekstu) stawka minimalna za tłumaczenie 25 euro Do ceny doliczany jest podatek VAT w wysokosci 21%Tłumacz Tłumaczenia Niderlandzki Holenderski Native Tłumaczenie usługi.. Gotowe Zaledwie po 1-2h dla krótszych tekstów, a maksymalnie w 24h dla standardowych tekstów, wyślemy na Twój e-mail gotowe tłumaczenie.. Miliony użytkowników tłumaczy z DeepL każdego dnia.na polski oraz z języka polskiego na holenderski na zlecenia osób prywatnych, przedsiębiorstw i organizacji..

737323933Oferuje tłumaczenia z języka polskiego na holenderski lub z holenderskiego na polski.

Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać.. Nie tłumacz pozostałego tekstu.. niemiecki.. Następnie do uruchomienia holenderskiego tłumacza online naciśnij zielony przycisk "Tłumacz", a tekst zostanie przetłumaczony.. polski.. by wyświetlić dodatkowe informacje o tłumaczeniu.. Wspólnie z nami przetłumacz holenderski na polski i zyskaj wysokiej jakości tekst.W AksonPolska od wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami księgowymi z niderlandzkiego na polski, a więc nie trzeba się martwić o jakość usług, bo zapewniamy najwyższą.. Urodziłam się w Holandii, mieszkałam tam przez 22 lata także tam ukończyłam wszystkie szkoły i studia.. Zapoznaj się z danymi z tabeli i przeanalizuj szczegółowe stawki.. Tłumaczenie dokumentów.. Kliknij i wyślij tekst - Darmowa wycena!. Oferuję tłumaczenia pisemne poświadczone (tzw. przysięgłe)i zwykłe oraz tłumaczenia ustne.. angielski.. niemiecki .Tłumaczenia Języki niderlandzkie (popularnie: holenderski w Holandii, flamandzki lub belgijski w Belgii.). Wiele przetłumaczonych zdań z "solista" - słownik holendersko-polski i wyszukiwarka milionów holenderskich tłumaczeń.. Zwracamy uwagę, że nasz translator polsko-holenderski może tłumaczyć nie więcej niż 1000 symbolów za jednym razem.Jak to działa..

Biuro współpracuje z tłumaczami języka niderlandzkiego (holenderskiego) w Polsce oraz Holandii.

Szybka realizacja Krótkie terminy realizacji oferujemy w standardzie, na życzenie tłumaczymy ekspresowo.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Białystok, Centrum 10 kwi.. Krótki czas realizacjiMiliony użytkowników tłumaczy z DeepL każdego dnia.. Obserwuj.Tekst trafia do jednego z naszych tłumaczy, który już po 15 minutach od zaksięgowania wpłaty przystąpi do realizacji zlecenia.. W oknie edycji na dole znajdziesz przetłumaczony tekst.. Poznaj nasz cennik tłumaczeń pisemnych za stronę tłumaczeniową (1500 znaków ze spacjami).. Biuro tłumaczeń online - dlaczego my?Przejrzyj aktualne zlecenia tłumaczeń z języka polskiego na język holenderski i dodaj swoją ofertę.. więcej » polski - holenderski (Pokaż) Aktywność: 8 dni temu Cena do ustalenia Szczegóły Matthias KaesemansNiezawodny translator polsko niderlandzki online jest skutecznym narzędziem, jeśli chcesz nauczyć się poprawnie pisać i mówić w języku holenderskim.. Cennik: 1) j. angielski-gt;j. polski - 10 zł/1125 znaków 2)j. polski-gt; j. angielski - 15 zł/1125 znaków Zastrzegam możliwość zmiany ceny ze względu na specyfikę tekstu bądź chęć przyspieszonego tłumaczenia.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa..

Konkurencyjne cenySprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa holenderski w słowniku online PONS!

Tłumaczę zarówno na język polski jak i niderlandzki.. poprzednia strona; 1; 2; 3; następna strona;Oferuję tłumaczenia z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski.. Będzie on skuteczną pomocą dla każdego użytkownika przy uczeniu języka obcego, zawsze będziesz miał właściwe tłumaczenia na język holenderski w krótki czas.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.. solista - Tłumaczenie na holenderski - słownik.Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia z języka holenderskiego na polski lub odwrotnie?. Wykryj język.. Wybierz język docelowy Tłumacz na polski.. Każde tłumaczenie przysięgłe jest przypisane do konkretnego tłumacza, co gwarantuje jakość i końcową satysfakcję.TŁUMACZ.NL oferuje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych: zarówno zwykłych, jak i przysięgłych.. Jest rozszerzony na wszystkie kraje europejskie i jest użytecznym narzędziem dla wielu użytkowników, którzy mogą go zawsze wykorzystać do języka danego kraju.Tłumaczenia zwykłe z języka niderlandzkiego / holenderskiego na język polski oraz z języka polskiego na język niderlandzki/holenderski.. Usługi » Tłumaczenia.. angielski.. Jestem native speakerem zarówno języka holenderskiego jak i polskiego.Allowable defect: Tłumaczenie na polski, znaczenie, synonimy, antonimy, wymowa, przykładowe zdania, transkrypcja, definicja, wyrażeniaOgłoszenia o tematyce: tłumaczenie z holenderskiego na polski na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt