Mia i biały lew dubbing

Pobierz

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do .. Fabuła Wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa.Dec 6, 2021 Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki .Brzeska 43 21-500 Biała Podlaska tel.. Mia et le lion blanc, 2018) - francuski film fabularny.. Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę.. Mick (polski dubbing .Mia i biały lew.. Reżyser polskiego dubbingu: Dariusz Błażejewski.. Dialogi napisał Grzegorz Drojewski.. familijny/przygodowy 98 minut.. REŻYSERIA: Gilles de Maistre: PRODUKCJA: Francja 2018: CZAS TRWANIA: KAT.. Wzruszająca opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa (Mia and the White Lion) reż. Gilles de Maistre .Mia i biały lew.. Rezerwuj / kup bilet .. familijny/przygodowy 98 minut.. Obserwuj nasJeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - KeMia i biały lew - dubbing Mia et le lion blanc ..

Mia i biały lew / dubbing.

od 7 lat; .. Mia (polski dubbing) Jacek Kopczyński.. Dialogi: Grzegorz Drojewski.. Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki .Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę.. Obsada polskiej wersji językowej: Sara Lewandowska, Jacek Kopczyński, Lidia Sadowa, Antoni Scardina, Jakub Wieczorek, Miriam .Informacje o MIA I BIAŁY LEW (2018) DUBBING - w archiwum Allegro.. MARATON HORRORÓW.. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie.Jun 5, 2022od 9,90 zł.. o Mia i biały lew - dubbing.. Rezerwuj / kup bilet Rezerwuj / kup bilet.. Rezerwuj / kup bilet .. Rezerwacja 83 343 28 97 Repertuar; Rezerwuj / kup bilet; Zapowiedzi; Cennik; Szkoła; Kontakt; O nas; Partnerzy; Repertuar; Rezerwuj / kup bilet .. Mia i biały lew - dubbing Mia et le lion blanc.. Rezerwuj / kup bilet Rezerwuj / kup bilet..

o Mia i biały lew - dubbing.

Rezerwuj / kup bilet Rezerwuj / kup bilet.. Jesteśmy na Google News.. Rezerwuj / kup bilet .. Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki .Mia i biały lew - dubbing Mia et le lion blanc.. WIEKOWA: 10 lat: WERSJA JĘZYKOWA: dubbing: .. familijny/przygodowy 98 minut.. Zaaklimatyzować się w nowym środowisku pomoże jej biały lewek.. Mia i biały lew.. Filmy Fabularne Filmy Dokumentalne Tylko u nas Kontrowersyjne Dla dzieci Biograficzne Kino XX wieku Seriale Ostatnio dodane .. Mia i biały lew.. Familijny; Czas trwania: 98 min.. Francja 2018, polski dubbing.. Rezerwuj / kup bilet Rezerwuj / kup bilet.. John (polski dubbing) Lidia Sadowa.. Rezerwuj / kup bilet Rezerwuj / kup bilet.. o Mia i biały lew - dubbing.. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o .Mia i biały lew ( Mia et le lion blanc; 2018) będzie dystrybuowana z polskim dubbingiem.. Wiemy, że w jednej z ról usłyszymy podróżniczkę Martynę Wojciechowską.Mia i biały lew - dubbing Mia et le lion blanc.. Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki .Dziesięcioletnia Mia przenosi się wraz z rodziną z Londynu do Afryki..

Mia i biały lew(fr.

o Mia i biały lew .. "Mia i biały lew" w kinach od 1 lutego Wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dzi.Gilles de Maistre, prod.. familijny/przygodowy 98 minut.. Nad nagraniem dialogów pracowali Anton Borowy oraz Artur Stodolny.Mia i biały lew (2019) film online Opis filmu Mia i biały lew Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę.May 28, 2022LM.pl Kino Mia i biały lew / dubbing.. familijny/przygodowy 98 minut.. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Dariusza Błażejewskiego, odpowiada Studio PRL.. Zwiastun na razie nie został opublikowany przez Kino Świat na YouTube.. Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę.. Wskazuje na to zwiastun z polskim dubbingiem który jest wyświetlany przed niektórymi seansami w kinach.. o Mia i biały lew - dubbing.. Od lat: 7; Produkcja: Francja [2019] Premiera: 01.02.2019 (Polska) Reżyseria.. Zaaklimatyzować się w nowym środowisku pomoże jej biały lewek.Obsada filmu Mia i biały lew (50) pokaż polski dubbing Daniah De Villiers Mia Owen Mélanie Laurent Alice Owen Langley Kirkwood John Owen Ryan Mac Lennan Mick Owen Lionel Newton Kevin Lillian Dube Jodie Brandon Auret Dirk Ashleigh Harvey Nauczycielka Paul Davies Snajper ze śmigłowca Zobacz pełną obsadę i twórców Ranking Ról Daniah De VilliersPrezentujemy listę realizatorów polskiego dubbingu do francuskiego filmu fabularnego Mia i biały lew ( Mia et le lion blanc; 2018)..

Mia i biały lew.

wypożycz.. Premiera filmu w polskich kinach - 1 lutego 2019roku; dystrybucja: Kino Świat.. Alice (polski dubbing) 7,5.. Rezerwuj / kup bilet .. Czytaj więcej na temat: Mia i biały lew kino helios..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt