Opisz co robiłeś wczoraj

Pobierz

ð opisz, co robiłeś wczoraj między 15:00 a 18:00, 5. ð napisz, co wydarzy się w 2035 roku, 6. ð napisz, co wydarzyło się w Twoim życiu w 2020 roku, 7. ð napisz, czego zazwyczaj nie robisz w weekend, 8. ð opisz swoje plany na najbliższy piątek, 9. ð podaj, co zamierzasz robić w wakacje,Opowiedz, co robiłeś/robiłaś wczoraj.. Co zazwyczaj robisz.. -jaka jest pogoda?. (niemiecki) Poproszę o 8 zdań, w czasie Preteritum z czasownikami regularnymi i nieregularnymi po niemiecku.. - Kiedy wracasz do domu?. 2010-10-22 14:54:02; NApisz 5 zdań co robiłeś wczoraj?. - pojechali na zakupy.. Mój kolega był na wakacjach we Włoszech.. min.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 0 0 Odpowiedz.. - poszliśmy do kina.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz przynajmiej 10 zdań o tym co robiłeś wczoraj i napisz te zdania gdy naiszesz jak sie czyta i prztłumaczone prosze na jutro.. napisz .. 2011-10-18 21:24:33; Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś .2.. Wczoraj dużo się uczyłam.. Wczoraj rano był-es/as w muzeum.. Następnie proszę powiedzieć, jak dzielą się wyrazy na rodzaje gramatyczne w liczbie mnogiej?. 7) Jacy są ludzie, którzy pracują w banku?. itp. Będę wdzięczny.4.. Musimy być obiektywni względem siebie, a jeśli mamy z tym problem, to w wielu placówkach edukacyjnych bądź na stronach internetowych znaleźć można .. 2014-01-11 15:01:33Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Co robiłeś wczoraj?

[j.niemiecki].. Nati999 Język angielski 1 0 .. Przebywasz na wakacjach w Anglii.. Wykorzystaj PAST SIMPLE: Nic wczoraj nie zrobiłem.Gdzie byłeś w zeszłym tygodniu?To się stało w Święta.Powiedział to, ponieważ było mu przykro (wykorzystaj słowo "upset") Odpowiedzi są poniżej - sprawdź je, zaznaczając niewidzialny tekst myszką.Porozmawiajmy - Odkryj karty.. Ćwiczenia na: Past Simple Past Continuous Past PerfectNapisz o pogodzie.. Wczoraj słuchałam muzyki i czytałam książkę.. Best .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Opowiedz o tym swojemu zagranicznemu koledze.. po angielsku możesz zmyślać 0 ocen | na tak 0%.. 6) Opowiedz o swojej pracy.. W zestawieniu z czasem Past Simple czasowniki w Past Continuous wyrażają sytuacje i czynności niedokonane, natomiast te w Past Simple - dokonane.Nie ma co wmawiać sobie, że jest się genialnym i zna się biegle język, w którym raptem potrafimy powiedzieć kilkanaście zdań, ale też nie dołujmy się, że nie potrafimy nic.. Podobne pytania.. Question from @Małami8 - Gimnazjum - Język angielskio 5, wczoraj wieczorem, etc. (sprecyzowany moment w przeszłości) We were playing tennis yesterday at 5. wczoraj o 5 graliśmy w tenisa..

Co robiłaś wczoraj.

Szkola edukacja.. Poinformuj go, ile czasu zajął ci dojazd.. ZALOGUJ.. Proszę uporządkować wyrazy z ramki według rodzaju gramatycznego.. Nie muszą być długie, ale mogą być określnia pory dnia (wieczorem, rano) Dziękuje z góry, daję naj.Co robiłeś wczoraj?Imprezowałeś?. 4) Jakie jest twoje marzenie?. Jeśli umiesz przetłumaczyć te zdania na angielski, nie musisz powtarzać tego rozdziału.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz swój dzień od rana do wieczora, co robiłeś wczoraj w czasie przeszłym(Perfect), uwzględnij posiłki, o której wstałeś, o której poszedłeś spać(12 zdań)Co robiłeś wczoraj?. 2) Co będziesz robić w przyszły weekend?. Powiedz, co robił-es/as w muzeum.Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend.. jakie masz warunki ?. 5) Co będziesz robić dzisiaj po lekcji?. Uwzględnij następujące informacje: • do której spałeś/spałaś, • co zjadłeś/zjadłaś na śniadanie, • ile miałeś/miałaś lekcji, • o której wyszedłeś/wyszłaś ze szkoły, • co czytałeś/czytałaś po południu,Co robiłeś wczoraj przez cały dzień .. - napisz w czasie przeszłym Perfect.. jadłam śniadanie, poszłam do szkoły, zjadłam obiad, czytałam książkę, odrobiłam lekcje, grałam na komputerze, grałam w karty, oglądałam film, ugotowałam coś, poszłam spać..

NApisz 5 zdań co robiłeś wczoraj ?

Mój tata naprawił samochód.. 4.Co twoja siostra robiła w zeszłym miesiącu?. rzeka jezioro nauczyciel plaża uczeń nauczycielka namiot babcia miasto hotel zamek noc dziadek muzeum góra morze las mysz .Opisz wczorajszy dzień w czasie przeszłym, co robiłeś itd.. Czy pamiętasz?. - Kiedy wracasz do domu?Opowiedz: a) co robiłeś wczoraj.. Powiedz, co to było za muzeum.. Napisz przynajmiej 10 zdań o tym co robiłeś wczoraj i napisz te zdania gdy naiszesz jak sie czyta i prztłumaczone prosze na jutro.Co robiłeś wczoraj?. Co będziesz robić jutro.. Niemiecki .. PROSZĘ O POMOC .1.Co robiłeś wczoraj wieczorem?. - ogladałem film 2.Co ty i twoi przyjaciele robiliście w zeszły wekeend?. Co robiłeś wczoraj?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. DODAJ + Język angielski.. Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę.. 2011-04-09 15:32:14; Jaki jest czas przeszły od czasownika say 2013-03-22 17:56:45; Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20; Co wczoraj robiłeś /łaś?. napisz pocztówkę do kolegi i opisz - gdzie jesteś ?. 8) Jakie są plusy i minusy Twojej pracy?1.. 2013-04-03 17:30:10; Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be..

1) Co robiłaś/robiłeś wczoraj?

2017-10-22 10:02:18; Co wczoraj robiłeś .Napisz 5 zdań co robiłaś /eś wczoraj-po angielsku 2011-12-27 13:17:24 Napisz po niemiecku 8 zdań na temat na temat hobby i zinteresowań proszę 2009-11-08 17:13:20 Napisz po niemiecku co robiłaś wczoraj;) 2011-03-23 18:16:06Co robiłeś wczoraj?. x Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem?. Na początku Sejmu przy ś. mszy sejmowej Zjachaliście się w imię Pańskie na opatrowanie niebezpieczności Koronnych, abyście to, co się do upadku nachyliło, podparli; co się skaziło, naprawili; co się zraniło, zleczyli; co się rozwiązało, spoili; i jako głowy ludu, braciej i członków waszych, jako stróżowie spiących i wodzowie .Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu.. c) co robiłeś przez jakiś czas w zeszłym tygodniu.. w lobby gdy zaczelo .Sprawdź się!. Ona uprała spodnie.- Co robiłeś wczoraj ,a czego jeszcze nie próbowałeś ?. Co robiłem wczoraj tam wstaje kąpię się, myje zęby ide na autobus i jade do szkoły itd.. Zdania mają odpowiadać na pytanie "Co wczoraj robiłeś" i mają być w pierwszej osobie.. 2012-05-29 19:27:50; Napisz podane zdania w czasie PAST SIMPLE.. 3) Jakie masz plany na przyszłość?. ;p 2010-12-05 09:10:44; Co robiłeś wczoraj?. d) co robiłem przez jakiś czas przed tym.. - słuchała muzyki i grała w koszykówkęCo robiłas, wczoraj wieczorem?Napisz maila do kolezanki.1**Obojentnie zeby było plis i przetłómaczyc Hi Anna, gester Abent_____dei/e_____Piotr Skarga [Kazanie] pierwsze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt