Opisz pokój po angielsku

Pobierz

pomóżcie.. bedroom - sypialnia.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis domu po angielsku.Język angielski - opis pokoju Opis pokoju po angielsku nie będzie już kłopotem, z tym zestawem fiszek.Wszystkie najważniejsze słówka niezbędne do stworzenia przykładowego opisu pokoju po angielsku, wraz z tłumaczeniem na język polski i nagraniami lektora z poprawną wymową.Sprawdź sam w Fiszkotece!. Obok łóżka w kąciku był kącik do malowania.. Odpowiedź Guest.. 1 klasa gimnazjum .. daj po polsku to ci się przetłumaczy xD .. Above my bed there is a nice picture.Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opisz pokój po angielsku.. napiszcie przykład takiego opisu!. .opisz swój wymarzony pokój po angielsku który ma rzeczy : kino domowe , pianino lub fortepian , ps3 , jacuzi (dżakuzi ) dywan w kształcie gitary , biurko w kolorze niebieskim i kształcie piłki , poduszki w kształcie serca , szafy koloru zielonego , złoty sufit , kule disco , plakaty , łóżko wodne , wielki misiek , obrazy , komputer , laptopOpisz swoj pokoj po angielsku.. Dodane przez Gibek101, 2009-11-07 13:19:54 ANGIELSKI - opisz swój pokój .. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.Opis mieszkania po angielsku: wymarzone mieszkanie..

Opis pokoju po angielsku.

staircase - klatka schodowa.. Pomóż Pliss To Angielski !. Treść.. There is one lamp and a mirror.Opisz swój pokój ( PO ANGIELSKU) Odpowiedź Guest.. Rodzaj i liczba mebli zależy bezpośrednio od tego, kto używa danego pomieszczenia: inaczej umeblowany będzie pokój nastolatka, inaczej natomiast pokój dziecięcy.. I to nie jest z translate wiec wydajwe mi sie ze poprawne:) Odnośnik do posta.. The floor in my room is brown.. Przydatność 50% Opisz swój pokój.. My dog Fafik often sleeps in my room.Przeczytaj nieformalny list do przyjaciela.. Jak opisać pokój po angielsku?Opisz swój własny lub wymarzony pokój.. Szkoła - zapytaj eksperta (1000) Szkoła - zapytaj eksperta (1000) Wszystkie (1000) Język angielski (704) Język polski (0) Matematyka (0) .Opisz swój Pokój po Angielsku, to ma być taki męski pokój :D Proszę O Taki dłuszy tekst.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Opisz go w 10 zdaniach.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.It is colourful and comfortable.. Opis pokoju po angielsku: minimalistyczna sypialnia.. Przy drzwiach była duża pufa.. Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Opisz pokój po angielsku.".. Opisz swój pokój po angielsku,gdy miałeś 5 lat.. Mój pokój był duży różowy..

Opis wakacji po angielsku.

Jednak w każdym pokoju najprawdopodobniej znajdą się poniżej wymienione meble i elementy wyposażenia: a bed - łóżkoPrzykładowy opis pokoju po angielsku.. Prosze o szybką odpowiedz Ps.. Rozwiązania (1) Autor: 2906lmichal.. Miał białe .. Miał białe łóżko.. Brajanek.X 0.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. Filmy.. dining room - jadalnia.. Odpowiedz przez Guest.. !mój pokój angielski my room opis pokoju po angielsku « Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku Giving orders - Wydawanie rozkazów - angielski gramatyka »Opis domu/mieszkania po angielsku.. Odpowiedz.. Opisz swój pokój po angielsku 10 zdań z wyrazami on,under,next to , in .. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.Opisz swój pokój po angielsku,gdy miałeś 5 lat.. Na przeciwko pufy stały różne szafki i klatka królika.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Opis obrazka po angielskuZadanie z kategorii: Szkoła podstawowa-> J. angielski.. Odpowiedzi: 4 .. opisz swój pokój-----Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swój pokój po angielsku ?. w ok.10 zdaniach .. Beginner Odpowiedzi: 38 0 people got help.. Mój pokój był duży różowy.. poleca 70% 3458 głosów.. poniżej.. A bathtub.hall - przedpokój..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt