Testy na karte rowerową brd 2

Pobierz

Najpierw przejeżdża-.. Poniżej 10 roku życia.. Następnie sprawdź swój wynik oraz przejrzyj prawidłowe odpowiedzi.. Tobie będzie znacznie łatwiej, ponieważ masz tzw. "drugą szansę" w momencie, kiedy odpowiesz niepoprawnie na jakieś pytanie wybranego testu.7) Kierującemu rowerem zezwala się na: a) jazdę obok innego uczestnika ruchu po jezdni.. c) przewożenie na rowerze w specjalnym siodełku dziecka do lat 9.Część teoretyczną egzaminu dla osób szkolonych przeprowadza się w formie testu pisemnego składającego się z 25 pytań.. Rowerzysta poniżej 10 roku życia może poruszać się po drogach jedynie pod opieką osoby dorosłej.. Zawiera przepisy jakie trzeba poznać oraz testy pozwalające sprawdzić wiadomości teoretyczne.. Żeby zaliczyć test, należy uzyskać 75% odpowiedzi.. 15-pytaniowy test dotyczący pieszych i rowerzystów.. Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Sygnalizacja świetlna.. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków.. Zanim zdobędziesz kartę rowerową, musisz wykazać się wiedzą praktyczną - tutaj masz okazję.Karta rowerowa - Test.. jazdy obok innego rowerzysty.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. BRONISŁAWA CZECHA W ZAKOPANEM.. Brakuje odpowiedzi.. picia napojów.. Powyżej 10 roku życia.. Poniżej, znajdziesz trzydzieści zestawów testów przeznaczonych dla kandydatów na kartę rowerową..

Egzamin na kartę rowerową.

Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.. Młodzież .W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 IM.. Zachowanie wobec pieszego.. 14-pytaniowy test dotyczący zatrzymania i postoju.Turnieje BRD W tym miejscu masz możliwość zapoznania się z testami, jakie były do rozwiązania na różnych etapach turniejów BRD.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. Testy REKLAMY Wybierz sobie jeden z testów, i. do dzieła!. Test składa się z 6 pytań.. Czas trwania części teoretycznej egzaminu wynosi 35 minut.Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.test ".. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Musisz się trochę pospieszyć, bo na każde pytanie jest tylko 60 sekund czasu.Każdy test zawiera: manewry na drodze - 2 pytania; pierwsza pomoc - 1 pytanie; przepisy dla pieszych - 2 pytania; przepisy ogólne - 1 pytanie; rowerzyści - 3 pytania; skrzyżowania - 4 pytania; sytuacje drogowe - 2 pytania; wyposażenie roweru - 1 pytanie; znaki drogowe - 4 pytania.. Żeby można było uznać test za rozwiązany, musisz odpowiedzeć na co najmniej 17 pytań.. Zaznaczone odpowiedzi możesz zmienić.Strona przeznaczona jest dla kandydatów na kartę rowerową.. REKLAMY.. Po nim może jechać-.. Pieszy i rowerzysta w ruchu drogowym.. Kliknij i przejdź.Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego..

Rozpocznij.Testy na kartę rowerową.

POWODZENIAPieszy i rowerzysta w ruchu drogowym II.. Pierwszeństwo przejazdu.. Zatrzymanie i postój.. 10 .Tutaj pierwszy pojedzie samochód z numerem 2.. Wystąpił błąd podczas pobierania egzaminu - Failed to fetch (status: 503)a) osoba która ukończyła 10 lat i ma odpowiednie wyposażenie (sprawne hamulce, światła itp.) osoba która ukończyła 10 lat i ma kartę rowerową.. w ramach przedmiotu zajęcia techniczne.. W każdym znajdują się trzy odpowiedzi: A, B, C. Zaznacz pole () przy prawidłowej odpowiedzi.. Kartę rowerową może uzyskać osoba, która wykazała się niezbędnymi kwalifikacjami i osiągnęła wymagany wiek: 10 lat.. Wybierz pojazd uprzywilejowany samochód rowerzysta.. Skręcając w lewo - wszystkim pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka jadącym na wprost, lub skręcającym w prawo: W tej sytuacji najpierw pojedzie pojazd numer 3, później auto z numerem 2, a na końcu rowerzysta z numerem 1.. Ostatni przejedzie-.. Czasem pytania zawierają aż cztery odpowiedzi do wyboru, ale pamiętaj, że są to testy jednokrotnego wyboru.. 2) Znak ten oznacza skrzyżowanie: a) z drogami jednokierunkowymi, b) z drogą podporządkowaną występującą po obu stronach, c) dróg równorzędnych.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. Przepisy ogólne.. Test nr 21) Znak ten oznacza: a) miejsce przejścia dla pieszych, b) drogę dla pieszych, c) przejście dla pieszych..

Życzę Ci powodzenia !test na kartę rowerową 2.

Do uzyskania karty rowerowej przygotowywani są uczniowie klasy IV głównie na zajęciach z wychowania komunikacyjnego.. b) czepianie się szybszych pojazdów.. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. 10-pytaniowy test dotyczący pieszych i rowerzystów.. Osoba która ma legitymację szkolną i ukończyła 15 lat.. Pojazdom szynowym, nawet gdy nadjeżdżają z Twojej lewej strony:Testy na kartę.. 1) Holowanie roweru przez kierującego innym rowerem: jest niedopuszczalne, jest dozwolone, jeżeli holowany rower jest niesprawny technicznie, np. ma zerwany łańcuch, jest dozwolone, pod warunkiem że kierujący rowerem ciągnącym, ma ukończone 13 lat.Każdy z testów zawiera 20 pytań i każde z tych pytań jest opatrzone ilustracją.. Rozwiąż test, zaznaczając jedną odpowiedź.. Poziom gimnazjum - wielokrotnego wyboru.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący .Testy na kartę rowerową.. Wybierz tylko jedną z nich i zamaluj właściwą kratkę w karcie odpowiedzi.. Liczą się umiejętności.. Przepisy ogólne - mini-zestaw #1..

zdejmowania nóg z pedałów.Egzamin na kartę rowerową - YouTube.

Zestawy do nauki i testy egzaminacyjne na kartę rowerową.1 Test na kartę rowerową Test a Test zawiera 25 zadań.. Wiek nie ma znaczenia.. Pierwsza pomoc.. Żeby zaliczyć test, musisz przekroczyć próg 75% poprawnych odpowiedzi.. W każdym teście zobaczysz 15 pytań, i w każdym z nich jest TYLKO jedna poprawna odpowiedź.. Przewiń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt